Програма «Fit for Partnership with Germany» успішно працює в Україні понад 22 років і за цей час ми кілька разів змінювали концепцію (модулі), відповідно до умов / вимог ринку та побажань цільової аудиторії.

На наших щорічних Follow Up семінарах понад 80% випускників говорять про те, що участь у Програмі змінила їх світогляд, отримані компетенції допомогли вдосконалити бізнес-процеси на підприємствах та у взаєминах з партнерами всередині країни, знайти нових партнерів для зовнішньоекономічної діяльності та розширити присутність на ринках не лише Європи…

У 2020 році програма перейшла до онлайн-формату, але основні модулі (тренінги з удосконалення компетенцій у сфері ЗЕД, групові візити на німецькі підприємства та В2В переговори з потенційними німецькими партнерами) залишилися. Більш детально з актуалізованою Програмою Ви можете ознайомитись з презентації:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Дорогі випускники, ми відкрили набір у групи 2023 року і вже чекаємо на кандидатів, які зацікавлені у співпраці з Німеччиною! Ми проводимо інтерв’ю на постійній основі з Viber, Skype, WhatsApp – нікуди не потрібно їхати або надовго відлучатися від робочого процесу. Будемо вдячні, якщо Ви поділитеся інформацією з Вашими колегами та бізнес-партнерами.

14000, м. Чернігів, вул. Ринкова, 7
тел. +38 (0462) 60-43-30, +38 (095) 271-48-40
ves@chamber.cn.ua