Коопераційна біржа в рамках Програми Fit for Partnership with Germany має за мету надати можливість її учасникам – перш за все випускникам Програми – розширити свою зовнішньоекономічну діяльність, знайти потенційних партнерів, налагодити міцні та надійні зв’язки. Ми впевнені, що випускники Програми легко порозуміються і зрозуміють один одного з першого разу!

Біржа охоплює випускників Програми всіх років із усіх країн-партнерок.

А це більше 17.000 випускників з 17 країн.

Перший подібний захід, спрямований на налагодження контактів між випускниками з різних країн-учасниць Manager Training Programme Fit for Partnership with Germany, був проведений онлайн у жовтні 2020 р., а у 2021 році було проведено ще 2 Коопераційні біржі, в результаті цих заходів:

    • 296 випускників – зареєстровано на платформі з
    • 14 країн Європи та Азії, які є представниками наступних галузей:
    • легка промисловість, будівництво, послуги, приладобудування, хімічна промисловість, меблева промисловість,
    • більш ніж 60 переговорів онлайн,
    • більше 90% учасників оцінили захід як успішний і мають намір приймати участь в подальших біржах

Біржа не обмежена конкретною галуззю, що дозволяє побудувати цілі партнерські ланцюжки. Ми з вами ще не відкрили всього потенціалу наших країн та один одного.

Вже рік триває війна росії проти України, і навіть в цих надважких умовах український бізнес продовжує працювати. Після початку повномасштабного вторгнення українським підприємцям довелось стикнутися з надскладними проблемами в особистому і професійному житті одночасно. Не дивлячись на всі виклики, що постали перед країною, за попередніми оцінками Міністерства економіки України, відповідно до методології торгового балансу, експорт товарів до країн ЄС за підсумками 2022 року зріс на 4,2%, порівняно з 2021 роком, та склав близько 28 млрд доларів.

У нас в Україні є постачальники взуття до Італії, сирів до Голландії, лиж та лижного спорядження – по всьому світу. Ми виготовляємо не тільки сировину, ми маємо товари з високою доданою вартістю та інноваційні продукти. Україна надає інжинірингові послуги для Boeing, Airbus та Bombardier. Україна співпрацює з NASA та Ілоном Маском.

Ми впевнені, що на цій біржі ми відкриємо для себе багато цікавого та обов’язково знайдемо нових бізнес-партнерів.

Досвід нашого партнера, Чернігівської  ТПП, разом з якою Програма організовує та проводить біржу, показує, що такий захід стає особливо актуальним в сучасних умовах і є доступним завдяки використанню сучасних інструментів, що зв’язують континенти та країни.

Чернігівська  ТПП уже з’єднала таким чином 173 підприємства із 30 країн, провели понад 250 В2В зустрічі.

Коопераційна біржа для випускників Програми Fit for Partnership with Germany зробить свій внесок у міжнародне співробітництво та нетворкінг.

14000, м. Чернігів, вул. Ринкова, 7
тел. +38 (0462) 60-43-30, +38 (095) 271-48-40
ves@chamber.cn.ua